BANESE ME QERA NE DARDANI, KATI 2, TE VIVA FRESH

Jepet me qera nga: Miftar 31 Tet 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: DARDANI
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJ ME QERA BANESEN NE LAGJEN DARDANIA, KATI 2,
PERBEHET: 2 DHOMA TE MEDHA, 1 KUZHINE ME TRAPEZARI, BANJO, BALLKON, E MOBILUAR DHE KOMPLETUAR
LESHOHET PER FAMILIAR APO STUDENTA
QMIMI 270 EURO + DEPOZITI (i cili ju kthehet ne fund)
TEL: 044/799-348 049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim