BANESE ME QERA NE DARDANI MBI KURRIZ<

Jepet me qera nga: BLEDI ESTATE 31 Gsh 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen ne Dardani mbi Kurriz me saktesishte te Cafe Bar Republika. Banesa gjindet ne katin e III ashensori punon, eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine te veqant
dhome gjumi
koridor
teras
banjo

Banesa posedon ngrohje qendore nga Termokosi..

Banesa leshohet per vajza...

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebuk: Bledi Estate

Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 880 210 viber
049 693 053
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim