BANESE ME QERA NE LAGJEN "EMSHIR" (KALABRIA).

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ap Accomodation 19 Nën 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine "Emshir"
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 70m2.
2 dhoma gjumi, Sallonin me kuzhine, banjo. Eshte ndertim i ri dhe i pajisur me te gjitha orendite e reja. Banesa ndodhet ne katin e 8-te, lifti punon 24h. (me kartele).
Cmimi: 350 euro.
- FLAT FOR RENT AT "Emshir" (Kalabria) neighborhood.
It has 70m2.
2 bedrooms, a living room with the kitchen, and the bathroom. It's located on a new building with all new furniture. It is on the 8'th floor and the elevator is functional 24h.
Price: 350 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim