BANESE ME QERA NE MATIN 1 AFER RRUGES B

Jepet me qera nga: BLEDI ESTATE 19 Dhj 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen ne lagjen Mati 1 me saktesisht afer rruges "B" te ndertesat e Lim Projekt. Banesa eshte e pa mobiluar per veq ( kuzhine dhe banjos) . Banesa gjindet ne katet : III ( ashensori punon 24 ore). Banesat kan kete rendtije :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
teras
shpajz
banjo, vc

Banesat posedon ngrohje qendrore me rryme si dhe uje 24 ore...

Para banese ka hapsir te mjaftueshme per parking si dhe hapsira te gjelbrta..

Ofertat tona mund t'i shihni edhe ne zyren tone.
Telefon:
044 968 171
049 838 866
Email:

viber: +386 (0) 49 838 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim