BANESE ME QERA NE QENDER TE PRISHTINES

Jepet me qera nga: Haki 22 Sht 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa ne qender te Prishtines, e cila gjendet afer hotelit "Swiss Diamond". Banesa eshte e gjitha e mobiluar dhe eshte e pershtatshme per nje cift. Cmimi i volitshem. Nr.kontaktues: 044-939-790.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim