BANESE ME QERA NE TOPHANE

Jepet me qera nga: ACCESS 18 Nën 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: TOPHANE
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne lagjen Tophane eshte e mobiluar me kushte shume te mira dhe ka kete renditje:

Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon

Banesa eshte e re , uje dhe rryme 24h

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

049 622 300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim