BANESE ME QERA NE ULPIAN

Jepet me qera nga: Basri 09 Sht 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 44 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Ulpian per familjare.
Banesa ka dhomen e fjetjes. dhome dite me kuzhin, koridor, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim