BANESE ME QERA NE ULPIAN<

Jepet me qera nga: Doni 10 Sht 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Ulpian me sakt afer Furres Ulpiana,banesa gjendet ne katin e 3 esht e mobiluar ne tersi dhe ka ket renditje:
sallon
3dhoma gjumi
kuzhin
banjo

Banesa esht e pershtatshme per 6 sutdenta-e cmimi per person 65 euro+rrymen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim