BANESE ME QERA NE ULPIANE - NE RRUGEN KRYESORE

Jepet me qera nga: Adnani 17 Pri 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOHET BANESA ME QERA NE ULPIANE - NE RRUGEN KRYESORE AFER BUTIKUT ARSENAL, KATI 1 DHE POSEDON:

DHOME DITE ME KUZHINE
DHOME GJUMI
BANJO
SHUME E PERSHTATSHME PER ZYRE (AVOKAT, NOTER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim