BANESE ME QERA NE ULPIANE PERBALLE POSTES SE MADHE

Jepet me qera nga: BLEDI ESTATE 01 Sht 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen ne lagjen Ulpiane me saktesishte perballe Postes se Madhe. Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
teras
banjo

Banesa leshohet per familjare...

Ofertat tona mund t'i shihni edhe ne zyren tone dhe ne facebook: Bledi Estate
Telefon: 044 880 210 viber
049 693 053
E-maili: bledi-estate@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim