BANESE ME QERA QENDER

Jepet me qera nga: edi 04 Sht 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
lshijm banesa me qira ne prishtin per studenta dhe familjar banes me qira te sllovenia SPORT banesa posedon 1 dhom gjumi sallon me kuzhin tersisht e momiluar uj 24/7 h nxemje qendrore qmimi 250 Info... tel 045653708 & 049496060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim