BANESE ME QERA TE SANTEA

Jepet me qera nga: agimi 25 Sht 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: dardania te santea prishtine
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qera
e pershtatshme per banim
e renovuar dhe e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim