BANESE ME QERA

Jepet me qera nga: Fara 29 Gsh 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 3 dhoma gjumi , 1 sallon (kuzhine) , 1 banjo , shpajz , terase.Banesa eshte e mobilueme,kati i pare dhe me nxemje.qendrore funksionale gjate stines se dimrit . Adresa : tek Xhamia e Llapit ose 1.5 km larg nga qendra .Mob.Viber +37744503689 Qmimi 230 Euro .Ne qmim perfshihen nxemja , uji, mbeturinat , interneti .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim