BANESE ME QIRA -LAKRISHTE

Jepet me qera nga: AFRIM 04 Sht 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: LAKRISHTE
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesen ne Lakrishte -Prishtinë e cila posedon sallon, kuzhine, dhome,banje, terase dhe eshte e mobiluar, kali III. Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim