BANESE ME QIRA 3 DHOMSHE ne EMSHIR - KALABRI

Jepet me qera nga: Banesa 02 Gsh 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: EMSHIR KALABRI
Sipërfaqe: 115 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Emshir apo Kalabri.
Banesa eshte ne katin e 6 posedon 2 lifta te cilet punojne 24h, uje ka 24h.

Eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

3 Dhoma gjumi

2 Banjo

2 Terasa

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim