BANESE ME QIRA LAGJA MATI 1 afer Super Vives

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Range Rover 12 Pri 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: MATI 1
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Mati 1, konkretisht rruga Muharrem Fejza afer shkolles "Pavaresia".
Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Terase

info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim