BANESE ME QIRA MBRAPA AAK-se te LOKALET E LLESNES

Jepet me qera nga: Teuta 19 Jan 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te Llesna
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Prishtinë
Leshojë banesen me qira mbrapa AAK-së te Lokalet e LLesnes,gjindet ne katin e 1-rë,eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

sallon me kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo
Leshohet edhe per student/e

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 934 341-viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.se
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim