BANESE ME QIRA MBRAPA SIRIUSIT S.SPORTI

Jepet me qera nga: TEUTA 19 Pri 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sllovenia Sporti
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qira e cila gjendet mbrapa Hotel Siriusit te Sllovenia Sporti,ndodhet ne katin e 2-të,eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo
ballkon

Preferohet per çifte.
Cmimi i diskutueshem.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 856 526
e-mail:
search-agency@live.com
o.be
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim