BANESE ME QIRA N'EMSHIR TE STACIONI I AUTOBUSAVE^

Jepet me qera nga: Teuta 18 Pri 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qira ne lagjen Emshir me saktesisht te stacioni i autobusave,ndodhet ne katin e 4-te posedon Ashensor ( lift) ,eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
banjo
dy ballkona

ne dhomen qe eshte pa mobile ka qen nje kauq por eshte bartur ne sallon i cili mund te kthehet pran mas

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 856 526
e-mail:
search-agency@live.com
o.br
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim