BANESE ME QIRA NE AKTASH.

Jepet me qera nga: Qira dhenesi 09 Tet 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr .Abdyl Frasheri.Nr.32
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Aktash perballe objetit te ri te Osbe-se, banesa ka 1 dhome dite, 1 dhome se bashku me kuzhine dhe banjo.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim, eshte shume afer qendres se qytetit, ne nje lagje shume te qete dhe ka rrjetet e supermarketeve te medha 1min larg.

Per me shume informata ose per ta vizituar kontaktoni permes telefonit ose ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim