BANESE ME QIRA NE AKTASH

Jepet me qera nga: Qira dhenesi 09 Tet 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr .Abdyl Frasheri.Nr.32
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Aktash, perballe objektit te ri te Osbe-se. Banesa ka 1 dhome, koridor dhe banjo.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim, banesa eshte shume afer qendres se qytetit, ne nje lagje te qete dhe ka 1 min larg rrjetet e supermarketeve.

Per informata ose per ta vizituar kontaktoni permes telefonit ose ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim