BANESE ME QIRA NE ARBERI + GARAZHA

Jepet me qera nga: Range Rover 07 Maj 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: DRAGODAN - ARBERI VIP TREGETIA
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira te Komna e re,(Dragodan - Arberi) në ndërtesen e Tregëtia VIP,katin e IV, banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
1Dhome gjumi
Paradhom
1 Sallon+kuzhine
1 Banjo
1 Terase
1 Garazh per veture

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim