BANESE ME QIRA NE BREG TE DIELLIT

Jepet me qera nga: Prona PLUS 31 Dhj 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
BANESE ME QIRA NE BREGU I DIELLIT, PER FAMILJAR APO TE HUAJ, E MOBILUAR. STRUKTURA: DHOME DITE ME KUZHINE, 2 DHOMA GJUMI, BANJO, BALLKON.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim