BANESE ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT TE QERIMI 1 ^

Jepet me qera nga: Teuta 18 Pri 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qira ne lagjen Bregu i Diellit me saktesisht afer furres Qerimi 1,ndodhet ne katin e 1-rë,eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo
ballkon

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 856 526-Viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.mu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim