BANESE ME QIRA NE DARDANI MBI KURRIZ ^

Jepet me qera nga: Teuta 18 Pri 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qira ne lagjen Dardani mbi kurriz,ndodhet ne katin e 6-te(lifti funksional),eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 856 526
e-mail:
search-agency@live.com
o.bl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim