BANESE ME QIRA NE DARDANI TE B.3.LOKALE

Jepet me qera nga: Teuta 19 Jan 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qira e cila gjindet ne lagjen Dardania ne Bashkesine e 3-te Lokale,ndodhet ne katin e 2-te,ka ashensor funksional dhe nxemje qendrore,per qendrim me te gjate çmimi zbritet ne 250 euro,banesa ka kete renditje te brendshme:

sallon
kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
banjo
Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 934 341- VIBER
e-mail:
search-agency@live.com
o.en
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim