BANESE ME QIRA NE DARDANI TE BILL CLINTONI

Jepet me qera nga: Teuta 18 Pri 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qira ne Dardani te Bill Clintoni,ndodhet ne katin e 3-te,eshte e renovuar komplet dhe e mobiluar.
Banesa ka kete renditje :

sallon
kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
banjo,wc
ballkon

Banesa leshohet per familjarë,çift apo nderkombetarë.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 856 526
e-mail:
search-agency@live.com
o.fe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim