BANESE ME QIRA NE DARDANI-TE KURRIZI^

Jepet me qera nga: Meda 17 Gsh 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen e cila gjindet ne lagjen dardania, ne kurriz, me konkretisht tek restorant Bosna. Banesa gjindet ne katin e 7, ashensori punon, eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

a.-salloni (qe shfrytezohet edhe si dhome gjumi)
b.-kuzhinen (e vecante)
d.-banjo
e.-terasa
Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 602 111viber)
049 452 252
e-mail:
search-agency@live.com
m.4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim