BANESE ME QIRA NE LAGJEN E SPITALIT-VIVA FRESH

Jepet me qera nga: Teuta 19 Pri 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagje e Spitalit
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qira ne lagjen e Spitalit me saktesisht te Viva Fresh Store,ndodhet ne katin e 2-të,eshte e mobiluar e pa banuar me parë,dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
banjo
ballkon

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 856 526
e-mail:
search-agency@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim