BANESE ME QIRA NE MATI 1-PRISHTINE

Jepet me qera nga: grand 03 Krr 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: MATI 1
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshohet me qira banesa ne Prishtine ne lagjen Mati 1, prapa banesave te Royal-it
Kati, IV.

Banesa perbehet nga:
-1 dhome e gjumit,
-Sallon dhe kuzhin,
-Banjo,
-Ballkon,
-Nxemje qendrore,
-Uj 24 ore,
-Mirmbajtje te objektit dhe liftit,

Cmimi:300euro

tel:044358416
049179607

e-mail: grandimpex@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim