BANESE ME QIRA NE QENDER TE KAFET E VOGLA

Jepet me qera nga: Xxxxxxxxx 06 Pri 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë

Leshoj banesen me qira e posa renovuar me te gjitha te reja , me mobilje te reja ,me kuzhine komplet me paisje te gjitha te reja . Banesa edhte komplet per banim dhe moderne , leshohet per qift ,plotson kushtet edhe per zyre , ose ndonje nderkombtar . Per info. Kontakt ne nr te tel. 049 321-404
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim