BANESE ME QIRA NE ULPIANE

Jepet me qera nga: Kole Ramaj 16 Sht 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane
Për vendbanimin: Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet afer tregut ne Ulpiane perballe Gjykates , Banesa ka nje banjo, nje dhome te fjetjes dhe sallon me kuzhine bashke.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim