BANESE ME QIRA NE ULPIANE TE FONTANA PER STUDENT

Jepet me qera nga: BLEDI ESTATE 27 Gsh 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen e cila gjindet ne Ulpiane me saktesishte te Fontana ne Soliterin nr 1. Banesa gjindet ne katine 12 ( lifti punon 24 ore me kartel). Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhina e veqant
dy dhoma gjumi
koridor
banjo
shpajz

Ne banese mund te vendosen 7 persona...

Telefon:
044 723 194
049 452 252
Email:bledi-estate@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim