BANESE ME QIRA TE KOMUNA KATI 1 SK+2DHGJ

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Prona PLUS Dje 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim