BANESE ME QIRA TE PTK-ja

Jepet me qera nga: Teuta 29 Jan 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qira e cila gjindet ne Ulpiane te PTK-ja,ndodhet ne katin e 1-rë,eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
banjo
ballkon

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 934 341-viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.je
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim