BANESE ME QIRA TE SHESHI NENE TEREZA

Jepet me qera nga: Rinor Dje 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Sheshi Nene Tereza
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banes me qira te sheshi Nene Tereza ne Prishtine
Permban: 3 Dhoma 1 Kuzhin 2 Banjo dhe nje Ballkon
Nxemje qendrore me termokos dhe interne
Banesa gjendet ne katin e 4-te
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim