BANESE ME QIRA TE SLOVENIA SPORTI-ALBI MARKET

Jepet me qera nga: MEDA 19 Jan 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sllovenia Sport
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qira e cila gjendet te Sllovenia Sporti afer Albi Marketit ,ndodhet ne katin e 4-të ,eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo
ballkon

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 602 111viber
049 452 252
e-mail:
search-agency@live.com
o.ed
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim