BANESE ME QIRA te SHESHI NE QENDER TE PRISHTINES

Jepet me qera nga: Range Rover 23 Mar 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: SHESHI ZAHIR PAJAZITI
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera. Banesa gjendet ne qender te Prishtines ne Sheshin Zahir Pajaziti.
Banesa eshte ne katin e 4 eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Sallon + Kuzhine

1 Dhom gjumi (22m2) (shtrati i qiftit dhe i femijes)

1 Banjo

1 Ballkon

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim