BANESE ME QIRA

Jepet me qera nga: besim 21 Gsh 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen 2 dhomeshe ne Prishtine prapa UBT-se - Emshir. Banesa eshte e mobiluar, ka dhome dite me kuzhine,dhome gjumi, banjo dhe ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim