BANESE ME QIRA

Jepet me qera nga: ARIZONA BAXHAKU 01 Tet 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bulevardi Bill Kllinton
Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen 36m2
Banesa gjindet ne Bulevardin "Bill Kllinton" dhe eshte e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim