BANESE ME QIRA

Jepet me qera nga: drita 11 Nën 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen 90 m2, e cila gjendet 5 minuta larg qendres, ne bllokun e pare te banimit ne katin e trete.Banesa ka sallonin me kuzhine dhe dy dhoma gjumi.Eshte e mobiluar dhe ka te gjitha paisjet e nevojshme duke perfshi klime dhe makine te eneve...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim