BANESE ME QIRA

Jepet me qera nga: BANESE ME QIRA 31 Mar 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: PRISHTINE
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET SHTËPIA ME QIRA ME KULM DHE HYRJE TE VEQANT AFËR LAGJES LAKRISHTE, POSEDON DHOMË ME KUZHINË, DHOMË FJETJE DHE BANJO, E MOBILUAR, ME TË GJITHA SHPENZIMET PËRVEQ RRYMËS. PREFEROHET QIFT I PUNËSUAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim