BANESE NE DARDANI, 80m2, 250EURO, NXEMJE QENDRORE

Jepet me qera nga: Miftar 31 Tet 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: DARDANI
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOHET ME QERA BANESA E CILA GJINDET NE LAGJEN DARDANIA, KATI 2.

PERBEHET: 2 DHOMA GJUMI, SALLON+KUZHINE, 2 BALLKONE, BANJO.
E MOBILUAR DHE KOMPLETUAR. KA EDHE NXEMJE QENDRORE NGA TERMOKOSI.

QMIMI 250EURO, DEPOZIT I OBLIGUAR.

TEL:044/799-348 049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim