BANESE NE QIRA 50 m2

Jepet me qera nga: vigani 28 Gsh 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
PRISHTINE - BANESE NE QIRA 50 m2

Vendnodhja : prapa QKUK-se te banesat e Avni Gjakoves

Kati i V

E mobiljuar, me nxemje qendrore me rryme, kondicioner, ballkon te mbyllur

Linja e autobusave : 6 dhe 7A

Banesa leshohet per nje kohe te gjate dhe eshte e pershtatshme per 1 person eventualisht per 1 qift.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim