BANESE NE ULPIANE, 80m2, ME NXEMJE QENDRORE.

Jepet me qera nga: Miftar 31 Tet 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: ulpiane
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOHET BANESA E CILA GJINDET NE LAGJEN ULPIANE.

PERBEHET: 2 DHOMA GJUMI, SALLON+KUZHINE, BANJO, BALLKON, E MOBILUAR DHE KOMPLETUAR.

QMIMI I QERASE ESHTE 300 EURO

TEL:044/799-348 049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim