BANESE NE ULPIANE 60M2

Jepet me qera nga: Edonis 01 Shk 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen ne Ulpiane (te fontana)
Banesa gjendet ne katin e dyte (mbi restorant Xhidi)
Eshte 60 metra katrore, e mobiluar dhe me te gjitha kushtet e nevojshme per banim.

Kontaktet
049 822 232
049 730 113
045 422 400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim