BANESE QIRA AFER TEATRIT 60M2 KATI 2 SK+1DHGJ

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
BANESE QIRA AFER TEATRIT 60M2 KATI 2 SK+1DHGJ 300€

LOKACIONI: QENDER RRUGA AGIM RAMADANI AFER TEATRIT KOMBETAR
SIPERFAQJA E BANESES RRETH 60M2
QIRAJA: 300€.


BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON-1
KUZHIN-1
DHOMA GJUMI-1
BANJO-1
TERACA-1

VEREJTJE: PER ZYRE OSE BANIM


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim