BANESE SUPER LUXOZE me QIRA në Lgj. ARBERIA / DRAG

Jepet me qera nga: JETONI 01 Dhj 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë

LËSHOJ BANESE *** SUPER - LUXOZE *** dhe *** TOP - MODERNE *** në LAGJEN ARBERIA / DRAGODAN, te KOMUNA E RE **

BANESA është NDËRTIM i Ri e MOBILJUAR me MOBILJE * LUXOZE * te * REJA * dhe * MODERNE *

Përbëhet prej 110 m2 = 4 x DHOMA :

1 x SALLON i MADH 1 x TV 1 x KABLLOVIK + INTERNET ( Me Mundësi KYQJE përmes IPKO ose KUJTESA )
1 x *** K L I M Ë *** 1 x SALLON i KUZHINES 1 x KUZHINE - KOMPLET me të gjitha PAJISJET e DUHURA dhe MODERNE
1 x SHANK 1 x MAQINE - për LARJEN e E N Ë V E
1 x DHOME GJUMI - për të RRITUR 1 x DHOME GJUMI - për FEMIJË
1 x BANJO 1 x MAQINË - për LARJEN e RROBAVE
1 x REZERVARE UJI - *** 24 ORË UJE ***
1 x SHPAJZ 1 x NXEMJE QENDRORE - me RRYMË - e BANESËS.

QMIMI : 450.- € ( i DISKUTUESHËM ).!!!

Për ma shumë INFORMATA si dhe për ta VIZITUAR BANESËN, na KONTAKTONI përmes TELEFONIT në CDO KOHË.!!!

JETONI : 044 - 738 214 ose 049 - 844 327

*************************************************************** ****** E N G L I S H ***** **********************************************************************
FOR RENT *** FOR RENT *** FOR RENT *** FOR RENT *** FOR RENT

*** LUXURY and TOP - MODERN ** APARTMENT *** with 4 x ROOM'S *** FOR RENT in AREA ARBERIA / DRAGODAN, near to MUNICIPALITY BUILDING, and near to the RESTAURANT * SENSES ** in PRISHTINA *

APARTMENTS is new construction, with NEW, MODERN and LUXURY FURNITURE.

Consists of 110 m2 = 4 x ROOMS :
1 x The Large Living Room
1 x TV 1 x KABEL - TV and INTERNET ( With posibility to Conect over 2 Providers IPKO or KUJTESA ).
1 x *** AIR CONDITIONER ***
1 x Kitchen - with Second Living Room
1 x KITCHEN - complete with all the Proper and Modern Equipment
1 x BAR - Counter
1 x MACHINE - for Washing CLOTHES
1 x BEDROOM - for ADULT
1 x BEDROOM - for children
1 x BATHROOM 1 x MACHINE - DISHWASHER
1 x WATER - TANK - 24 HOUR WATER ***
1 x Storage 1 x Central Heating - with Electricity

RENT PRICE : 450. - € (negotiable)

For more Information and to Visit the FLAT, please Contact us by Phone at Any Time.!!!

TONI : 044 - 738 214 or 049 - 844 327

*************************************************************************** Banesa Apartmane Shtepija Shtepia Toka Plac Objekt Afarist. Zyre Lokal Butik Qender iphone ipad iOS iped.Samsung note desire lg gorilla glas Galaxy
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim