BANESE TE PARKU I QYTETIT, 85m2, 250EURO

Jepet me qera nga: Miftar 31 Tet 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: TE PARKU I QYTETIT
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOHET ME QERA BANESA E CILA GJINDET TE PARKU I QYTETIT, PERKATSISHT TE "LIFE FITNESS"

PERBEHET: 2 DHOMA GJUMI, SALLON+KUZHINE, 1 BANJO, 2 BALLKONE, KATI 2, E MOBILUAR DHE KOMPLETUAR. BANESA I KA KUSHTET SHUM TE MIRA PER JETESE.

QMIMI 250Euro, DEPOZIT I OBLIGUAR.

TEL: 044/799-348 049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim