BANESE ZYRE ME QIRA ME GARAZH DHE BODRUM

Jepet me qera nga: Erzen 17 Tet 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera per afat te gjate per banim ose zyre , ordinance etj. Banesa eshte shume e pershtatshme sepse eshte ne katin perdhes eshte e regullur me mobilje te reja dhe ka uj 24 ore. Banesa gjendet ne rugen ndue perleshi ne Breun e Diellit afer banesave te bardha. Banesa ka garazh dhe depo nentokesore. Ju sygjeroj qe ta shikoni sepse eshte shume e pershtatshme per zyre etj.Banesa ka nje dhome gjumi (bukur e madhe), koridor,banjo/wc,sallom,kuzhine,ballkon,garazh dhe depo.


049-260-890
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim